HAKKIMIZDA

Ana hedef olarak yıllardan beri kullanıla gelen klasik kimyasal gübrelere alternatif olarak, organik madde ve humik fulvik asit içeren organomineral gübre üretimini benimseyen Agsan Anadolu Gübre Sanayi 2013 yılında üretim tesislerini devreye almıştır.

Organik madde içeriği olmayan, salt kimyasal formulasyonlar ile artık sonuç alınamayacağını gören firmamız , bayilerimizin ve çiftçilerin artan yoğun talebi ve teveccühü ile 2016 ve 2017 yıllarında kademeli olarak üretim tesislerine ilaveler yaparak mevcut üretim kapasitesini 30.000 ton/yıla çıkarmıştır.

MİSYONUMUZ

Tarım sektöründe, organik madde katkılı gübre kullanımını destekleyen resmi kurumlar, bayiler ve ülke çiftçisi ile birlikte çalısmalar yaparak ülke topraklarına nefes aldırmak ve verim artışı sağlamak.

VİZYONUMUZ

Yoğun kimyasal gübre kullanımı sonucu ülke topraklarının çoraklaşması ve verim kaybı tehlikelerine karşı, topraklara organik madde takviyesi yapan organomineral gübre kullanımını teşvik etmek, bu konuda ülke çiftçilerinin bilgilendirilmesi için azami gayret sarfetmek ve 2023 yılına kadar organomineral gübre üretiminde lider kuruluş olmak ve ihracatta ki payını toplam satışının % 25 i noktasına taşımak.